понеделник, февруари 11, 2008

Рутер :)

Миналата седмица(и по-точно в сряда) си купих рутер Linksys WRT54GL (цитирам: "The L in Linksys WRT54GL Stands for Linux"). Днес го подкарах и съм доста доволен. За съжаление около 3 дни нямах възможност да му се радвам как работи. В петък си прибрах на село(габрово) и си пуснах нетя. Окабелихме го рутера и започнаха ядовете около PPPoE връзката. Оказа се чиста глупост от моя страна, все пак няма как да очаквам да тръгне като му пиша грепен username. След това 2 дни нямах нет поради забили устройства на доставчика, но след като ги напсувах и всичко се оправи. Та в общи линии съм happy. сега на дневен ред са 1. монитор и 2. WLAN за компа. А да пропуснах да кажа, че е му смених и firmware-а, но тепърва ще си проличи дали е имало смисъл от тази промяна. Доволен съм и това е най-важното.

2 коментара:

Анонимен каза...

[color=#66b5ff]Группа [url=http://dejavu-group.ru/index.php]Dejavu-group[/url] - это коллектив профессиональных вокалистов и музыкантов.
[url=http://dejavu-group.ru/about_us.php]Deja Vu[/url]- один из лидеров в области музыкального оформления концертов, свадеб, копоративов, дней рождения, музыкальных шой программ, дней рождения, музыкальных шоу.
В копилке Музыкантов Дежа вю около 3000 песен.
Только живое исполнение. Диско, хиты 70-80-90-х, джаз, ретро, шансон, современная музыка, европейские хиты, фоновая музыка, поп .
Музыканты Dejavu-group располагает мощной качественной аппаратурой, позволяющей заполнить приятным уху звуком как компактное помещение (фуршет), так и огромное пространство (корпоратив до тысячи человек).

Андрей +7 910 483 8294 [/color]

Анонимен каза...

[color=#66b5ff]Музыканты на праздник [url=http://dejavu-group.ru/artist.php]Дежа вю[/url] - это коллектив профессиональных вокалистов и музыкантов на праздник.
[url=http://dejavu-group.ru/index.php]Дежа вю[/url]- законодатель в области организации и проведения юбилеев, концертов, торжеств, корпоративных вечеров.
В копилке ВИА Deja Vu более 3000 песен.
Живая музыка. Ждаз, ретро, хиты 70-80-90-х, диско, поп, шансон, фоновое сопровождение .
Музыканты на праздник Dejavu-group обладает мощной качественной музыкальной аппаратурой, позволяющей заполнить приятным и плотным уху звуком как компактное помещение (фуршет), так и большое пространство (корпоратив до 1 тыс. человек).

Андрей +7 910 483 8294 [/color]